Субота, 20.04.2024, 08:09
Приветствую Вас Гість | RSS

Аркадіївецька ЗОШ І-ІІ ст.

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Історична довідка

Історія школи Аркадіївці
    Історія шкільництва села Аркадіївці розпочалася в 1862 році, коли в селі була відкрита одна із найперших церковно-приходських шкіл в нашому  краї.
Біля витоків освітянського руху стояли люди високодуховні люди священники. Завідуючі, директори –
Собчук І. Я.
Касприк І.А.
Сіндзюк М.К.
Вітяз Ф.П.
Рудик І.В.
Ручко Л.М.
 Сівачок П.Ф.
Кальмутський Ф.П.
Дзингель М.М.
Кучер В.С.
Наумов П.В.
Німчик Г.П.
Божок С.В.
    Аркадіївецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів,  серед багатьох шкіл Хмельниччини – старих і нових, державних і приватних, великих і малих, має власне обличчя з притаманними рисами сучасного навчально-виховного закладу нового типу, який функціонує в сільській місцевості, де живуть трудолюбиві, прості, роботящі, талановиті люди, що в значній мірі зберегли любов до рідного народу, рідної мови, його культури та традицій. Ми намагаємось створити нашим дітям сприятливі умови для одержання повноцінної освіти. Створити умови для рівного доступу до якісної освіти. Прагнемо робити все можливе, щоб уникнути комплексу меншовартості сільського учня. 
    Аркадіївецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів  є Школою Людяності, тому що людина є найвищою цінністю в нашій школі. В кожній дитині, в кожному педагогові ми бачимо особистість; Школою Доброти, тому що розум має бути добрим, лише за цієї умови помисли і дії людини будуть конструктивними; Школою Успіху, тому що саме успішна людина може жити, творити в такому мінливому світі.
Наша педагогічна філософія базується на трьох постулатах:
1. Кожна людини—це найвища цінність в існуючому світі, це унікальна, неповторна, своєрідна особистість.
2. Автономія людини—кожний із учасників навчально-виховного процесу має право йти власним шляхом і на цьому шляху визначити сенс свого життя, свого призначення у цьому світі.
3. Новий погляд на роль учителя—організація навчання як процесу фасілітації та співробітництва, вироблення власного інструментарію навчання, перебудова особистісних установок вчителя при спілкуванні з учнями, а саме: відкритість своїм власним думкам і почуттям, здатність їх щиро висловлювати; бачення і емфатичне розуміння внутрішнього світу людини, її поведінки; впевненість у позитивній природі кожного учня, віра у його можливості й здібності.
    Педагогічний колектив школи - це потужний інтелектуальний потенціал села, це люди, які віддані школі і вміють працювати. Вони – приклад і натхнення для всіх. 
Тільки своєчасне й відповідальне реагування на виклики епохи та засвоєння нових парадигм освіти, особистісно орієнтоване спрямування навчання й виховання створює можливості якісної підготовки учнівської молоді до життя в швидкоплинних змінах соціокультурних умов і професійної діяльності. Тільки таким чином ми виплекаємо конкурентноздатну особистість, громадянина своєї країни, який усвідомлює свою причетність до неї, любить свою землю, мову і культуру, дбає про її поступ уперед. 
Головний екзаменатор наших учнів – життя. Наскільки вони будуть адаптованими до соціального середовища, здатними оперативно приймати правильне рішення в нестандартних ситуаціях, уміти аналізувати й контролювати власну діяльність, залежить насамперед від школи.
   Метою проекту є розвиток громад та громадських ініціатив, розробка моделі розвитку громади та громадсько – активної школи, що містить три напрямки діяльності школи: демократизація освітнього процесу, добровільність, партнерство школи і навколишнього співтовариства, тобто школа стає соціокультурним центром сільської громади. Кінцева ціль цієї програми полягає у відновленні активного життя на селі, консолідація зусиль громади на створення умов для активного залучення школи до соціального, політичного та економічного життя села, створення умов для активної участі педагогів і учнів колективів школи в соціальній політиці ,економічному житті села. Саме цьому сприяє практична спрямованість навчальних програм, зв'язок з соціокультурним середовищем нашого села. 

Форма входа
Поиск
Календарь
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930